Dominik Dán - Beštia - audiokniha na USB kľúči
Dominik Dán - Beštia - audiokniha na USB kľúči

Dominik Dán - Beštia - audiokniha na USB kľúči

Kód tovaru: 0317096
Tretí román Beštia od slovenského autora Dominik Dán sa dohráva tesne po po nekrvavej revolúcii a amnestii v roku 1990. Audiokniha na USB.
19,77 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena18,99 €
Doba dodania: Tovar je aktuálne vypredaný
Opýtajte sa na tento produkt

Audioverzia tretieho románu Beštia od autora Dominik Dán sa dohráva tesne po nekrvavej revolúcii a amnestii v roku 1990. Vtedy sa na slobodu dostáva mnoho nenapraviteľných zločincov.

Niektorí využili pád železnej opony a opustili republiku. Za jedným z nich sa polovicou Európy tiahne krvavá stopa, ktorá sa však nanešťastie vracia domov. Skúsený recidivista po sebe necháva zversky zmasakrované a zneuctené telá žien, ale žiadne odtlačky prstov. Jedná sa o prípad masového vraha Ondreja Riga.

Kriminalistom však prichádza na pomoc nová metóda – analýza DNA.

Atraktivitu knihy zvyšujú aj zmeny perspektívy, striedavo sledujeme konanie vraha, Hlas, čo ho núti vraždiť, a snahu detektívov chytiť beštiu v ľudskej koži.

Beštia časovo predchádza prvým dvom Dánovým románom Popol všetkých zarovná a Nehanebné neviniatko.

Richard Krauz je v ňom začínajúcim detektívom, stretneme sa s bývalým eštebákom a budúcim isiskárom Ivanom Canisom a v závere románu prichádza na Oddelenie vrážd aj Jozef „Chosé“ Fischer


Dominik Dán a jeho tvorba:


Dominik Dán je pseudonym autora, ktorý už má na konte viac ako 20 úspešných detektívok. Knihy sú zaradené do rôznych časových období, od osemdesiatych rokov minulého storočia, po súčasnosť, v ktorých a detektívi z oddelenia vrážd riešia známe aj menej známe prípady, ktoré otriasli našim štátom.

Najnovšia kniha od autora Dominik Dán - Dáma kontra strelec

Detaily o knihe:

Číta: Jozef Vajda
Dĺžka: 12:44 hod
Hmotnosť: 321 g
Jazyk: slovenský
Vydavateľstvo: VERBIS
 
 
 
 
 
 

 

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.