Dominik Dán - Nežná Fatamorgána - audiokniha na CD
Dominik Dán - Nežná Fatamorgána - audiokniha na CD

Dominik Dán - Nežná Fatamorgána - audiokniha na CD

Kód tovaru: 5060374030275
Dominik Dán - Nežná Fatamorgána - audiokniha na CD
11,99 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena11,89 €
Doba dodania: 3 - 10 dní
Opýtajte sa na tento produkt

Audiokniha Nežná fatamorgána na CD


Prípad sériových vrážd mladých dievčat v mestskom parku sa dostal do ruky aj detektívovi Richardovi Krauzovi. Tretí príbeh z obdobia novembra 1989, z obdobia detektívnych začiatkov Richarda Krauza. Richard pracuje na oddelení vrážd už rok a pol, no ešte stále je v očiach starších kolegov iba kriminalistické ucho. Jeho učiteľ, detektív Eduard Burger, má na stole tri staré nevyriešené vraždy mladých dievčat, ktoré vrah znásilnil a zahrdúsil na lavičke mestského parku. Modus operandi všetkých troch vrážd jednoznačne nasvedčuje, že ide o toho istého páchateľa.

Vyšetrovanie si vyžaduje špecializovaný tím, no socialistické vedenie polície tento fakt ignoruje. Nechce medzi obyvateľmi vyvolať zbytočnú paniku. Štvrtá vražda sa stane mesiac pred revolúciou a Burgerove varovanie, že vrah neprestane, sa potvrdí.

Už nikto nepochybuje, no už je neskoro. Prichádza revolučný november 1989 a pomery v spoločnosti sa menia a vyvíjajú zo dňa na deň. Osudy ľudí sa stretávajú a pretínajú na námestí a v štrnganí kľúčov zanikne osamelý výkrik, že jeden z nich je bezcitný surový vrah.

Klasická verzia knihy: Dominik Dán - Nežná fatamorgána


Dominik Dán a jeho tvorba:


Dominik Dán je pseudonym autora, ktorý už má na konte viac ako 20 úspešných detektívok. Knihy sú zaradené do rôznych časových období, od osemdesiatych rokov minulého storočia, po súčasnosť, v ktorých a detektívi z oddelenia vrážd riešia známe aj menej známe prípady, ktoré otriasli našim štátom.

Najnovšia kniha od autora Dominik Dán - Dáma kontra strelec

Detaily o knihe:
Audiokniha na CD
Vydavateľstvo: Publixing Ltd, 2016
Knihu načítal Marián Geišberg

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.