Cigaretka na dva ťahy - Zberateľská edícia
Cigaretka na dva ťahy - Zberateľská edícia

Cigaretka na dva ťahy - Zberateľská edícia

Kód tovaru: 2100004115675
Zberateľské vydanie Cigaretka na dva ťahy vo väčšom formáte, na kvalitnom papieri s obálkou ilustrovanou Jozefom Gertlim Danglárom.
29,90 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena29,89 €
Doba dodania: Titul je aktuálne vypredaný
Opýtajte sa na tento produkt

Dominik Dán - Cigaretka na dva ťahy - Limitovaná edícia


Zberateľské vydanie Cigaretka na dva ťahy vo väčšom formáte, na kvalitnom papieri s obálkou ilustrovanou Jozefom Gertlim Danglárom.
Dominik Dán je nielen najobľúbenejším krimi autorom, ale aj najpredávanejším slovenským mužským autorom po roku 2000. S novým románom celkový predaj jeho diel prekročí milión výtlačkov.
Ubehol presne rok od vraždy na brehu rieky a od vraždy Tibora Hakla – jedného z dôležitých ľudí podsvetia.

V oboch prípadoch zohrali dôležitú úlohu Krauzove kontakty na podsvetie. Občas sa vypečení kamaráti z detstva zídu aj detektívovi z oddelenia vrážd. Našťastie Tiborovu mŕtvolu nikto neobjavil, oficiálne sa nevyšetrovalo, nikto nepátral po súvislostiach.

Jedine Burger tušil, že jeho žiak mu prerástol cez hlavu – ak nie profesionálne, tak v riskovaní určite. No v polovici deväťdesiatych rokov sa aktivizovalo nielen podsvetie, ich metódy sa pokúsili napodobniť aj iní.

Hoci amatéri, v brutálnosti vraždenia si s podsvetím vôbec nezadali. Na jar 1995 sa chlapcom z oddelenia vrážd dostal na stôl prípad vodiča dodávky - chlapca zastrelili a upálili v aute. Hrozná smrť, desivé zohavenie mŕtvoly, ťažký kriminálny zločin.

No nielen pátranie po vrahovi trápilo Krauza a Chosého, ako vždy, aj tentoraz prišiel problém ruka v ruke s ešte väčším...


Dominik Dán a jeho tvorba:


Dominik Dán je pseudonym autora, ktorý už má na konte viac ako 20 úspešných detektívok. Knihy sú zaradené do rôznych časových období, od osemdesiatych rokov minulého storočia, po súčasnosť, v ktorých a detektívi z oddelenia vrážd riešia známe aj menej známe prípady, ktoré otriasli našim štátom.

Najnovšia kniha od autora Dominik Dán - Dáma kontra strelec

Detaily o knihe:

Počet strán: 304
Rozmer: 145 x 230 mm
Väzba: tvrdá
Jazyk: slovenský
EAN: 2100004115675
Rok vydania: 2017
Vydavateľstvo: Slovart

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.