Kategórie

Vyberte autora

Václav Neuer - Priveľa podozrivých
Václav Neuer - Priveľa podozrivých

Václav Neuer - Priveľa podozrivých

Kód tovaru: 9788055181264
Václav Neuer - Priveľa podozrivých
13,90 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena12,99 €
Doba dodania: 3 - 10 dní
Opýtajte sa na tento produkt

Václav Neuer - Priveľa podozrivých


Starostlivo naplánovaná vražda ukončí život úspešného bratislavského podnikateľa. Obeťou trestného činu sa stane aj jeho manželka. Vrchný komisár Ledecký so svojím tímom preberá pátranie. Možných motívov je však zrazu akosi priveľa. Novodobý finančný žralok si v podnikaní rozhodne nedával servítky pred ústa a tých, ktorým zničil život alebo zásadným spôsobom skrížil plány, je neúrekom.

Nevyžiadanú posilu dostanú bratislavskí policajti z oddelenia vrážd od Úradu pre boj s organizovanou kriminalitou. Na začiatku sa dokážu zhodnúť iba na jednom: priveľa podozrivých – kriminalistova smrť.

Ledecký tápe v tme, ale postupne sa prepracúva k nádejnej stope. Dvojica detektívov zo špecializovaného prezidiálneho útvaru má však o vyšetrovaní svoje predstavy. Kto z nich má pravdu a kto sa tentoraz mýli? Vedú stopy do podsvetia, k organizovanému zločinu alebo pôjde tak ako vo väčšine Ledeckého prípadov o niečo čisto osobné?

Nová kniha Václava Neuera Priveľa podozrivých prináša ďalší príbeh vrchného inšpektora Ledeckého a jeho kolegov. Autor voľne nadväzuje na svoje predchádzajúce romány (Krkavčí súd, Vražda s pridanou hodnotou, Nenapravený omyl, Tiene minulosti, Prekliate dedičstvo a Uplakaná jeseň), ktorých hlavnými hrdinami sú členovia bratislavskej „mordparty“. Vychádza zo svojich skúseností elitného policajta a z detailnej znalosti práce polície a jednotlivých jej útvarov.


Václav Neuer a jeho knihy


Václav Neuer - Tiene minulosti
Václav Neuer - Prekliate dedičstvo
Václav Neuer - Nenapravený omyl
Václav Neuer - Vražda s pridanou hodnotou
Václav Neuer - Krkavčí súd
Václav Neuer - Uplakaná jeseň
Václav Neuer - Priveľa podozrivých

Detaily o knihe:

Počet strán: 272
Rozmer: 125 x 200 mm
Väzba: pevná s prebalom
Jazyk: slovenský
Rok vydania: 2021
EAN: 9788055181264
Vydavateľstvo: IKAR

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.