Patrick Rothfuss - Pomalé skúmanie ticha
Patrick Rothfuss - Pomalé skúmanie ticha

Patrick Rothfuss - Pomalé skúmanie ticha

Kód tovaru: 9788055142227
Patrick Rothfuss - Pomalé skúmanie ticha
11,90 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena10,99 €
Doba dodania: Titul je aktuálne vypredaný
Opýtajte sa na tento produkt
Novela zo sveta jednej z najobľúbenejších fantasy ság súčasnosti od autora bestselleru Strach múdreho muža a Meno vetra Patrick Rothfuss.

V podzemí pod univerzitou sa nachádza Podsvet - ponuré a nehostinné miesto. Iba hŕstka ľudí vie o sieti rozpadávajúcich sa prastarých chodieb a opustených miestností. V samom srdci zabudnutého bludiska, uprostred rozľahlých tunelov Podsveta, ktosi žije. Dievča. To záhadné stvorenie sa volá Auri.

„... ak sa chcete dozvedieť viac o Auri, táto kniha vám má čo ponúknuť. Ak milujete slová, záhady a tajomstvá, zaujímate sa o Podsvet a alchýmiu a túžite nazrieť za oponu môjho sveta...

… potom je tento príbeh možno práve pre vás.“

Kniha Pomalé skúmanie ticha je krátky a nežný pohľad do Aurinho života. Je to pohľad do jej každodenných súkromných dobrodružstiev. Veselé a zároveň znepokojujúce rozprávanie ponúka jedinečnú príležitosť pozrieť sa na svet Aurinými očami a dozvedieť sa viac o jej tajomstvách.

Patrick Rothfuss nám otvára dvere do sveta jednej z najtajomnejších postáv slávnej trilógie Príbeh kráľovraha. Novela Pomalé skúmanie ticha je príbehom zlomeného dievčaťa pokúšajúceho sa prežiť v zlomenom svete.

„Tento príbeh je pre všetkých mierne zlomených ľudí. Som jeden z vás. Nie ste sami. V mojich očiach ste všetci nádherní.“

Detaily o knihe:

Originálny názov: The Slow Regard of Silent Things
Počet strán: 176
Väzba: brožovaná
Rozmer: 125 x 200 mm
Hmotnosť: 240 g
Jazyk: slovenský
EAN: 9788055142227
Rok vydania: 2015
Vydavateľstvo: Ikar

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.