George R.R. Martin - Súboj kráľov
George R.R. Martin - Súboj kráľov

George R.R. Martin - Súboj kráľov

Kód tovaru: 9788022207027
Pokračovanie príbehu Hry o tróny.
24,39 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena22,22 €
Doba dodania: 3 - 10 dní
Opýtajte sa na tento produkt

Pokračovanie príbehu Hry o tróny - George R.R. Martin - Súboj kráľov

Čas sa zbláznil. Leto pokoja a hojnosti, ktoré trvalo desať rokov, sa pomaly chýli ku koncu a ostrá, mrazivá zima sa blíži ako zúrivé zviera. Dvaja veľkí vodcovia – lord Eddard Stark a Robert Baratheon – ktorí vládli v čase vynúteného mieru, sú mŕtvi, stali sa obeťami kráľovských intríg. V celom kraji, od starovekej pevnosti Dračí kameň po nepriateľské múry Zimovresu panuje chaos, keď sa uchádzači o Železný trón chystajú násilím uplatniť svoje nároky vo vojne. Na oblohe sa objavilo znamenie skazy – kométa červená ako krv a oheň – a o rozdelenú zem bojuje šesť vojsk. Eddardov syn Robb sa vyhlásil za Kráľa severu. Na juhu vládne Joffrey, právoplatný dedič, no len podľa mena, a sám je obeťou intrigánskych dvoranov, ktorých je Kráľov prístav plný. Robertovi dvaja bratia chcú získať kráľovstvo a odstrkovaný rod sa znova vydáva dobýjať. A na inom svetadiele kráľovná vo vyhnanstve, Matka drakov, riskuje všetko, aby previedla svoje vzácne mláďatá cez drsnú horúcu púšť a získala späť korunu, ktorá jej právom patrí.

Na pozadí incestu a bratovraždy, alchýmie a zabíjania sa za slávu platí krvou. A víťazná korisť pripadne mužom a ženám, ktorí majú tú najchladnejšiu oceľ... a tie najchladnejšie srdcia. Pretože keď sa vládcovia pustia do súboja, otriasa sa celá zem. Súboj kráľov je smelý, nápaditý román nabitý jedinečnou predstavivosťou, ohromujúcou krásou a čarom – je to neskutočne vzrušujúci príbeh, na ktorý nikdy nezabudnete.


Pre milovníkov seriálu Game of Thrones máme teraz k dispozícii aj modely 3D puzzle na motív tohto seriálu


Postavte si doma vo svojej izbe trochu atmosféry zo známeho obľúbeného seriálu Hry o tróny vďaka modelom 3D puzzle od výrobcu CubicFun

Game of Thrones 3D puzzle CubicFun

Detaily o knihe:

Počet strán: 724
Väzba: pevná s prebalom väzba
Rozmer: 148 x 233 mm
Hmotnosť: 900 g
Jazyk: slovenský
EAN: 9788022207027
Rok vydania: 2014

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.