Dale Carnegie - 5 základných ľudských zručností
Dale Carnegie - 5 základných ľudských zručností

Dale Carnegie - 5 základných ľudských zručností

Kód tovaru: 9788055129341
Novinka od jedného z najuznávanejších odborníkov v oblasti osobnostného rozvoja. Pomáha zlepšiť sebaistotu v komunikácii. Na konci každej kapitoly je tzv. akčný plán na precvičenie teórie v praxi.
9,90 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena8,90 €
Doba dodania: Titul je aktuálne vypredaný
Opýtajte sa na tento produkt

Dale Carnegie je jeden z najuznávanejších odborníkov v oblasti medziľudských vzťahov a osobnostného rozvoja. Jeho kurzy pomohli miliónom ľudí zlepšiť si vzťahy na pracovisku a dosiahnuť osobný úspech.

Carnegie zistil, že obavy a strach sú dve najhlavnejšie sily, ktoré ľudom bránia v rozvoji. Prekonanie týchto sebadeštrukčných emócií mu otvorilo cestu a rozhodol sa, že bude pomáhať aj iným prekonávať tieto bariéry, aby si tiež mohli plniť svoje sny.

Kniha je súhrnom jeho názorov. Ponúka odskúšané metódy komunikácie na pracovisku či v obchodných vzťahoch. Pomáha zlepšiť sebaistotu v komunikácii a zároveň si vďaka nej čitateľ môže precvičiť spôsoby, ako prezentovať informácie jednoznačne a s väčšou istotou.

Hlavnou úlohou je identifikovať a vysvetliť päť základných zručností: budovanie porozumenia, zvedavosť, komunikáciu, ambície, riešenie konfliktov.

Čitateľ má možnosť naučiť sa, ako pristupovať k siedmim typom osobností, ako čo najviac využiť svoj vnútorný potenciál na dosiahnutie úspechu, ako vytvoriť inovatívnu pracovnú atmosféru, ako riešiť nedorozumenia v medziľudských vzťahoch.

Okrem toho autor v odbočeniach jednotlivé témy dopĺňa o nové pohľady. Na konci každej kapitoly čitateľ nájde tzv. akčný plán, ktorý mu pomôže precvičiť teóriu v praxi.

Detaily o knihe:

Počet strán: 240
Rozmer: 132 x 206 x 20 mm
Hmotnosť: 290 g
Jazyk: slovenský
EAN: 9788055129341
Rok vydania: 2012
Vydavateľstvo: IKAR
 
 

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.