Miro Veselý - Ako dosiahnuť úspech
Miro Veselý - Ako dosiahnuť úspech

Miro Veselý - Ako dosiahnuť úspech

Kód tovaru: 9788097022440
Ako by ste ohodnotili svoj život? Cítite sa byť úspešní? Žijete tak, ako ste vždy chceli? Realizujete sa v práci naplno a dostávate za to primerane zaplatené? Kniha Ako dosiahnuť úspech rieši práve takéto osobné témy.
12,00 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena11,04 €
Doba dodania: Titul je aktuálne vypredaný
Opýtajte sa na tento produkt

Ako by ste ohodnotili svoj život? Cítite sa byť úspešní? Žijete tak, ako ste vždy chceli? Realizujete sa v práci naplno a dostávate za to primerane zaplatené?

Kniha Ako dosiahnuť úspech rieši práve takéto osobné témy. Kniha v tomto vydaní je už dlhodobo vypredaná, aktuálne máme dostupnú knihu v novom vydaní: Miro Veselý - Ako dosiahnuť úspech.

Nájdete tu odporúčania určené pre ľudí, ktorí riešia bežné životné problémy.

Chýba vám každý deň niekoľko hodín voľného času? Možno aj vy ste si už všimli, ako veľa dnes máme možností a ako málo času máme na ich splnenie. To, čo je pre váš úspech naozaj dôležité je často nenápadná a nie práve pohodlná práca. Neraz ju odložíme a užívame si radšej zábavu. To sa môže stať návykom. Potom prejdú roky a vy si odrazu uvedomíte, že žijete v akomsi čudnom stereotype. Potom si odrazu položíte otázky typu: Ako sa to vlastne stalo? Kam sa to dostal môj život? Máte pocit, že váš život sa dostal do bludného kruhu?

V tejto knihe nájdete témy - ako si chrániť zdravie - ako nepodliehať reklame - ako rozlíšiť čo je podstatné a čo zbytočné - ako dosiahnuť zdroje pasívneho príjmu - ako uniknúť manipulácii médií.


Pár slov o autorovi Miro Veselý


Miro Veselý je slovenský autor motivačnej literatúry. Zaoberá sa témami úspechu či už po finančnej alebo zdravotnej stránke. Svoje osobné skúsenosti podáva čitateľom knižne, ale aj na svojej internetovej stránke. Pravidelne prispieva článkami na témy ohľadom zdravia, vitality, chudnutia, úspechu v živote, ale aj rôzne užitočné rady pre tých, ktorých zaujíma podnikanie a práca na internete.

Jeho myšlienky sú plné dobrých a užitočných rád pre každého.

Od roku 1997 sa venuje internetu, internetovému marketingu, predaju cez internet. Na tému internetu vyšla aj jeho najnovšia kniha Miro Veselý - V bubline internetu (2019), ktorá je dostupná na autorovej stránke.

Na prelome tisícročí písal web digi-foto.sk s tipmi ako fotografovať.


Ďalšie knihy od autora Miro Veselý


Väčšina kníh od autora Miro Veselý je dostupná aj zadarmo na jeho stránkach, ale pre tých, ktorí máte radšej klasickú verziu knihy, máme pre vás k dispozícii tieto tituly od autora:

Miro Veselý - Ako dosiahnuť úspech

Miro Veselý - Ako som schudol 35 kíl

Miro Veselý - Rýchlokurz chudnutia

Miro Veselý - Jedálniček na chudnutie

Miro Veselý - Ako schudnúť rýchlo

Miro Veselý - V bubline internetu

Detaily o knihe:

Počet strán: 226
Rozmer: 160 x 230 x 15 mm
Hmotnosť: 340 g
Jazyk: slovenský
EAN: 9788097022440
Rok vydania: 2009
Vydavateľstvo: Miro Veselý

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.