Dale Carnegie - Ako naštartovať svoju kariéru
Dale Carnegie - Ako naštartovať svoju kariéru

Dale Carnegie - Ako naštartovať svoju kariéru

Kód tovaru: 9788007021464
Dale Carnegie - Ako naštartovať svoju kariéru
9,95 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena9,55 €
Doba dodania: Titul je aktuálne vypredaný
Opýtajte sa na tento produkt

Dale Carnegie - Ako naštartovať svoju kariéru


Pre väčšinu z nás je zamestnanie, hneď po rodine, najdôležitejšia súčasť života.

V zamestnaní trávime viac času než v iných oblastiach života. Niektorí si profesiu zvolili po dôkladnom informovaní sa o zvolenom pracovnom odvetví, iní sa na pozíciu pripravovali absolvovaním náročného štúdia alebo školenia, zatiaľ čo podaktorí sa k práci dostali šťastnou náhodou.

Jedni svoju prácu milujú, druhí ju nenávidia, pre niekoho je práca znesiteľná, ale nejako zvlášť ho neuspokojuje. Mnohí sa na svoje momentálne pracovné miesto pozerajú ako na určitú priečku rebríka – každá nasledujúca priečka symbolizuje posun v kariére. Aby si postup zaslúžili, usilovne pracujú a snažia sa získať potrebné zručnosti a vedomosti.

Ak patríte medzi ľudí, ktorí majú skutočný záujem posunúť sa v kariére ďalej, mali by ste si najskôr určiť, o aký druh pracovného miesta máte záujem.

Napredovanie v kariére je obohacujúca a zaujímavá skúsenosť. Neprináša so sebou len finančné zlepšenie, ale aj zvýšenie postavenia v zamestnaní i v spoločnosti. Čo je najdôležitejšie, budete vo svojom pracovnom živote spokojnejší. Postup v kariére nie je ľahká úloha, ale ak skutočne túžime po posunutí sa vo zvolenej oblasti a ste ochotní vynaložiť adekvátne úsilie, snaha sa vám vyplatí.

"Ak máte jasne stanovené hodnoty a normy, je ľahké rozhodnúť sa."

Roy Disney

Detaily o knihe:

Počet strán: 248
Väzba: pevná
Rozmer: 130 x 200 mm
Hmotnosť: 330 g
Jazyk: slovenský
EAN: 9788007021464
Rok vydania: 2013
Vydavateľstvo: Príroda

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.