Jeroným Janíček - Dluhová past
Jeroným Janíček - Dluhová past

Jeroným Janíček - Dluhová past

Kód tovaru: 9788026200673
Aktuálne vypredaný.
12,06 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena12,06 €
Doba dodania: Titul je aktuálne vypredaný
Opýtajte sa na tento produkt

Autor s pomocou odborníkov pátra po skutočnej cene peňazí. Snaží sa poukázať na najčastejšie nástrahy, čakajúce na čitateľa pri bežnom nakladaní s peniazmi, ktoré môžu vo svojom dôsledku znamenať osobný bankrot, silnú stresovú záťaž a niekedy viesť aj k samovražde.

Vo svojej knihe ukazuje, že nikdy nie je neskoro na riešenie akejkoľvek problematickej finančnej situácie, a naznačuje možné cesty vedúce k náprave.

Kniha reflektuje aj kult peňazí, vytváraný dnešnou spoločnosťou, rozmer dobrovoľnej skromnosti, potrieb nevyhnutných a potrebných, ale tiež úzkosťou ako jedného z možných symptómov osobných finančných problémov. Súčasne poukazuje na skutočnosť, že dlh nemusí byť vždy negatívnym javom.

Publikácia dáva čitateľom tiež nahliadnuť do histórie sveta peňazí aj finančného (úverového) marketingu, prostredníctvom ktorého sú "šikovne" a za "výhodnú cenu" peniaze "predávané".

Kniha je určená predovšetkým širokej verejnosti, ktorá má záujem získať relevantné informácie o zdravom nakladaní s peniazmi. Rovnako tak ju môžu využiť pedagógovia stredných škôl, ktorí v nej nájdu množstvo užitočných informácií pre študentov.

Detaily o knihe:

Počet strán: 176
Rozmer: 130 x 200 mm
Jazyk: český
EAN: 9788026200673
Rok vydania: 2012
Vydavateľstvo: Portál

 

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.