Dale Carnegie - Komunikácia cesta k úspechu
Dale Carnegie - Komunikácia cesta k úspechu

Dale Carnegie - Komunikácia cesta k úspechu

Kód tovaru: 9788007021884
Komunikácia je najdôležitejší faktor úspechu či pádu. Ak má byť komunikácia efektívna, musí byť dvojsmernou cestou, na ktorej prebieha spätná väzba medzi oboma stranami.
9,50 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena7,99 €
Doba dodania: Titul je aktuálne vypredaný
Opýtajte sa na tento produkt

Komunikácia je považovaná za najdôležitejší faktor úspechu, ale aj pádu. Efektívna komunikácia musí byť dvojsmernou cestou, na ktorej prebieha spätná väzba medzi oboma stranami.

Schopnosť účinne komunikovať výrazne pomáha dosiahnuť spoločenský a podnikateľský úspech a prináša potešenie zo spoločnosti druhých.

Predstavte si, že dokážete komunikovať s väčšou odhodlanosťou a nadšením. Nudné stretnutie dokážete zmeniť na dynamické a prospešné. Ste schopní inšpirovať a motivovať svoje okolie k lepším pracovným výsledkom. Nie je nevyhnutné, aby ste sa s týmito schopnosťami narodili.

Schopnosť viesť inteligentnú spoločenskú konverzáciu je umenie, ktoré sa dá naučiť.  

Kniha Komunikácia, cesta k úspechu od autora Dale Carnegie vám ponúka overené stratégie na zdokonalenie ústnej aj písomnej komunikácie. 

Naučíte sa: umeniu zmysluplnej konverzácie, počúvať druhých a dokonale rozumieť ich správam, ako reč tela zlepšuje či naopak znehodnocuje správu, ako čo najlepšie využiť argumenty, ako viesť písomnú komunikáciu – listy, poznámky, elektronickú poštu – jasne, stručne a efektívne.   

Keď si osvojíte základné komunikačné zručnosti, urobíte veľký krok smerom k úspechu v práci a vo všetkých oblastiach života.

Detaily o knihe:

Počet strán: 136
Rozmer: 136 x 207 x 78 mm
Hmotnosť: 232 g
Jazyk: slovenský
EAN: 9788007021884
Rok vydania: 2013
Vydavateľstvo: Príroda
 

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.