Andy Winson - Mysli, konaj, zbohatni
Andy Winson - Mysli, konaj, zbohatni

Andy Winson - Mysli, konaj, zbohatni

Kód tovaru: 9788097148201
Kniha Mysli, Konaj, Zbohatni vychádza z konceptu, že všetko bohatstvo sveta už je v nás, len ho cez všetky naučené „pravdy“ a mýty o peniazoch nevieme aktivovať.
10,90 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena10,50 €
Doba dodania: Titul je aktuálne vypredaný
Opýtajte sa na tento produkt

Kniha Mysli, Konaj, Zbohatni od autora Andy Winson vychádza z konceptu, že všetko bohatstvo sveta už je v nás, len ho nevieme správne aktivovať.

V knihe sa naučíte, ako tieto pseudopravdy vo svojej mysli nájsť, prepísať a ako sa následne pomocou konkrétnych akčných krokov vydať v ústrety hojnosti a finančnej slobode.

Autor Andy Winson mal tú česť učiť sa naživo od najlepších svetových trénerov, ako je Anthony Robbins, Jack Canfield, Brian Tracy, Robert Dilts, Joseph McClendon III, T.Harv Ecker, Robert G. Allen a mnohých ďalších. S väčšinou z nich sa pozná osobne a zistil, že tieto mimoriadne úspešné osobnosti niečo spája.

Nasledujú rovnaký princíp, rovnakú cestu.

Tú, ktorú opisuje, a na ktorú vás pozýva aj kniha Mysli, Konaj, Zbohatni. Andyho špeciálne tréningy a „koučingy“ zažili tisícky ľudí vo viacerých krajinách Európy. Prednáša na školách pre študentov a pedagógov. Pôsobí ako „kouč“ vrcholových športovcov, lídrov a TOP manažérov firiem rôzneho zamerania.

Je popredným slovenským šíriteľom (NLP) Neurolingvistického programovania a tiež jediným medzinárodne certifikovaným inštruktorom firewalkingu na Slovensku.

Jeho životnou vášňou je pomáhať ľuďom, objavovať a rozvíjať ich skutočný potenciál na ceste k vytúženému životu, prebúdzať ich skryté sily a objavovať zdroje, ktoré sa v nich skrývajú.

Detaily o knihe:

Počet strán: 188
Rozmer: 148 x 214 x 14 mm
Hmotnosť: 259 g
Jazyk: slovenský
EAN: 9788097148201
Rok vydania: 2013
Vydavateľstvo: AAW

 

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.