Petr Casanova - JáMy spřízněných duší_product
Petr Casanova - JáMy spřízněných duší

Petr Casanova - JáMy spřízněných duší

Kód tovaru: 9788090806726
Čítanie, ktoré pomáha nielen nájsť spriaznenú dušu, ale stať sa aj spriaznenou dušou pre druhých.
Doba dodania: Tovar nie je dostupný
Opýtajte sa na tento produkt

Petr Casanova - JáMy spřízněných duší


Až v najťažších chvíľach spoznáš, koho skutočne máš po svojom boku. Môj kamarát Dávid bol úspešný, zdravý, mal šťastnú rodinu. V jedinom okamihu sa všetko zmenilo. Jeho milovaná žena v tridsiatich troch rokoch zomrela. Zostal s tromi malými deťmi. Sám premýšľal, že si vezme život. Tak ako jedna mladá mamička, Vlaďka, zo dňa na deň opustená a zanechaná v hmotnej núdzi s bábätkom. Alebo muž stredného veku, Jirka, ktorému náhle objavili vážnu chorobu a jeho partnerka povedala: "Prepáč, umierajúceho chlapa nechcem. Mám len jeden život. Odchádzam za niekým zdravým. Musíš to nejako doklepnúť sám."

Všetci tí, a mnohí ďalší, mali šťastie. Našli neskôr svoju spriaznenú dušu, ktorá im zo životného dna pomohla. Ako ste na tom Vy? Uvedomujete si, že Vás v živote čakajú naozaj kruté momenty? Že s vysokou pravdepodobnosťou stratíte rodiča, prácu, peniaze, postavenie? Že môže v jedinom okamihu prísť úraz, po ktorom sa sami o seba nepostaráte, strata nepostrádateľnej osoby, iná rana, na akú sa nedá pripraviť? Viem, že nič z toho nechcete. Nikto to nechce. Ale tieto poondiate okamihy jednoducho prináša život. On je ich zárukou. A už mnoho ľudí ich nedokázalo zvládnuť. Preto na ne nesmiete zostať sami. Preto potrebujete spriaznenú dušu, ktorá Vás PRÁVE v týchto chvíľach neopustí a zdvihne. Máte ju vedľa seba? Ako spoznať bytosť, ktorá pri Vás zostane, aj keby celý svet odišiel? Ako ju pritiahnuť, keď žiadnu takúto nablízku nevidíte? A ako ju potom nestratiť? A keď ju stratíte, ako ju získať späť?

Napísal som knihu, ktorá Vás naučí niečomu neuveriteľnému - vážiť si ťažkých chvíľ. Tmy, v ktorej rozpoznáte hviezdy. Pochopíte, aký je rozdiel medzi Ja a My. Ako môže byť životné dno prekvapivým požehnaním. Ako môžu byť bolestné konce v skutočnosti len prevlekom oveľa lepších začiatkov. Ako fungujú karmické jamy, do ktorých nemilosrdne padáme, bez toho chceme, a pritom nám dokážu dať to, čo potrebujeme. 344 strán upokojenia, posilnenia a porozumenia do perných chvíľ, kedy sa sklameme v ľuďoch. Deväť typov spriaznených duší, vrátane tých, ktoré pri nás zostávajú aj po ich smrti. Pohľad na skutočnú lásku z inej než obvyklej strany. Čítanie, ktoré pomáha nielen nájsť spriaznenú dušu, ale stať sa aj spriaznenou dušou pre druhých.


Knihy od autora Petr Casanova


„Najnovšia kniha od autora Petr Casanova - Sami

Petr Casanova je český autor motivačnej literatúry a literatúry pre osobný a duchovný rast.

Z jeho tvorby boli vydané tieto knižné tituly:

Petr Casanova - 250 zákonů lásky (2015)
Petr Casanova - 100 nejkratších cest k Tobě (2017)
Petr Casanova - Protože (2018)
Petr Casanova - Dvanáct srdcí (2019)
Petr Casanova - Cítit rozumem, myslet srdcem (2019)
Petr Casanova - Čtyři prány štěstí (2020)
Petr Casanova - Spolu (2021)
Petr Casanova - Řešidlo (2021)
Petr Casanova - JáMy spřízněných duší (2021)
Petr Casanova - Sami (2022)

Okrem toho vydáva aj časopis First Class.


Balíček kníh od autora Petr Casanova


Detaily o knihe:

Počet strán: 344
Väzba: tvrdá
Jazyk: český
EAN: 9788090806726
Rok vydania: 2021
Vydavateľstvo: First class Publishing a.s.

 

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.