Friedrich Assländer, Anselm Grün - Time management jako duchovní úkol
Friedrich Assländer, Anselm Grün - Time management jako duchovní úkol

Friedrich Assländer, Anselm Grün - Time management jako duchovní úkol

Kód tovaru: 9788071953388
NEDOSTUPNÝ
11,00 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena10,30 €
Doba dodania: Titul je aktuálne vypredaný
Opýtajte sa na tento produkt
Čas ako obmedzená doba života nás upozorňuje na to, že náš život je konečný a vlastne aj veľmi krátky. Nikto nevie, koľko času mu ešte ostáva.

V praktickom duchovnom živote by sme mali chápať každý deň ako možný posledný deň nášho života. Mali by sme si uvedomiť, že smrť určite príde a že práve vedomie vlastnej smrti robí zo života jedinečnú a drahocennú šancu.

Každý deň, keď sa ráno prebudíme, dostávame od života nových 24 hodín. Dajme sa prebudiť, aby sme dobre využili každý deň a aby sme žili tak, že sa večer budeme môcť s vedomím obhliadnúť za naplneným dňom.

Na tom, ako zachádzame so svojim časom, rozhodujúcim spôsobom závisí spokojnosť so životom a pracovným výkonom. Dobrý časový management sa však nevzťahuje iba na efektívnosť a disciplinovanosť ľudskej činnosti, jeho súčasťou je aj orientácia podľa skutočných hodnôt, skúmanie, čo je podstatné a snaha o správnu mieru v živote.

Autori knihy - odborník na podnikový management F. Assländer a benediktínsky mních, psychológ, organizátor, vedúci seminárov a kurzov pre manažérov A. Grün - dávajú podnety a odpovede pre oblasť usporiadania vlastného času.

Informujte sa o dostupnosti titulu na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Detaily o knihe:

Počet strán: 223
Rozmer: 135 x 195 mm
Hmotnosť: 270 g
Jazyk: český
EAN: 9788071953388
Rok vydania: 2010
Vydavateľstvo: Karmelitánské nakladatelství

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.