Andreas Moritz - Úžasná očista jater a žlučníku
Andreas Moritz - Úžasná očista jater a žlučníku

Andreas Moritz - Úžasná očista jater a žlučníku

Kód tovaru: 9788075540287
Svojpomocná metóda optimalizácie zdravia a telesnej a duševnej pohody v knihe Úžasná očista jater a žlučníku.
22,99 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena22,45 €
Doba dodania: Titul je aktuálne vypredaný
Opýtajte sa na tento produkt

Andreas Moritz - Úžasná očista jater a žlučníku


Kniha Úžasná očista jater a žlučníku prináša svojpomocnú metódu optimalizácie zdravia a telesnej a duševnej pohody.

Autor knihy Andreas Moritz v knihe odhaľuje žlčové kamene. Kniha s množstvom ilustrácii a fotografií prináša praktické pokyny ako sa zbaviť žlčových kameňov a ako zabrániť vzniku nových.

Očista (preplachnutie) pečene a žlčníka už pomohla k mimoriadnému zlepšeniu zdravotného stavu a telesnej a duševnej pohody miliónom ľudí. Autor popisuje nielen praktické procedúry očisty pečene, žlčníka, ľadvín a čriev, ale tiež veľmi podrobne vysvetľuje pôvod všetkých typov bežných ochorení a metódy ich prirodzenej prevencie.

Kniha Úžasná očista jater a žlučníku obsahuje mnoho hodnotných časom overených metód určených k návratu tela do trvalého stavu rovnováhy a vitality. Zahrňuje aj podrobný program starostlivosti o zdravie, ktorý primárne vychádza zo starodávneho lekárskeho systému ajurvédy a rozsiahle množstvo skuseností, ktoré Andreas Moritz získal v oblasti obnovy zdravia behom 30 rokov.

Kniha podrobne popisuje pečeň a jej funkciu, dôvody vzniku žlčových kameňov a to, ako tieto kamene môžu byť príčinou vzniku najbežnejších onemocnení, ktoré sa v dnešnej dobe tak často vyskytujú.

Poskytuje čitateľovi poznatky vedúce k rozpoznaniu týchto kameňov a uvádza potrebné pokyny k ich svojpomocnému bezbolestnému odstráneniu v pohodlí vlastného domova.

Detaily o knihe:

Počet strán: 460
Väzba: brožovaná
Rozmer: 152 x 232 mm
Hmotnosť: 660 g
Jazyk: český
EAN: 9788075540287
Rok vydania: 2015
Vydavateľstvo: ANAG

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.