Protiprdkavá kuchárska kniha
Protiprdkavá kuchárska kniha

Protiprdkavá kuchárska kniha

Kód tovaru: 9788089719143
Protiprdkavá kuchárska kniha plus manuál riešenia porúch trávenia od autora Igor Bukovský.
24,99 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena24,99 €
Doba dodania: 3 - 10 dní
Opýtajte sa na tento produkt

Protiprdkavá kuchárska kniha plus manuál riešenia porúch trávenia


Protiprdkavá kuchárska kniha – kuchynský manuál riešenia porúch trávenia

Nafukovanie, bolesti a kŕče. Hnačka, zápcha aj reflux. Syndróm dráždivého hrubého čreva, potravinové senzitivity, alergie, chronický zápal, zápal slepého čreva, hemoroidy, divertikuly, polypy, rakovina lymfatických uzlín tráviaceho traktu, rakovina hrubého čreva a veľa iných problémov a diagnóz môže byť následkom poruchy vnútorného prostredia… Čo sa to deje? Prečo je týchto problémov v poslednej dobe tak veľa? Ako spolu súvisia a ako ich zvládnuť?

Hlavný odkaz: Otvorte túto knihu, ktorej obsah už dlho pomáha desaťtisícom ľudí! Nájdete tu 7 kapitol a vyše 110 receptov, ktoré vám môžu zásadne zmeniť nielen trávenie, ale aj celkové zdravie a imunitu aj celý život!

Štvrtá kuchárska kniha z dielne Dr. Igora Bukovského: praktický návod na využitie celosvetovo uznávaného FODMAP konceptu na syndróm dráždivého/dysfunkčného hrubého čreva a iných porúch trávenia aj v slovenských podmienkach.

Doba tráviacich problémov vyžaduje nový pohľad na ich riešenia, ale aj nový pohľad seba, na svoje jedlo a svoje životné návyky. MUDr. Igor Bukovský, PhD. so svojimi dvomi šarmantnými kolegyňami Ivanou Kachutovou, MSc. (rod. Mesárošovou) a Mgr. Petrou Gálisovou prináša finálnu verziu pôvodnej, mimoriadne úspešnej knihy.

Syndróm dráždivého/dysfunkčného hrubého čreva býva často vonkajším prejavom tejto nebezpečnej zmeny v tráviacom trakte a jeho zanedbanie zvyšuje riziko následných komplikácií až po ohrozenie života.

Táto kniha Vám vysvetlí všetky potrebné informácie a súvislosti a prináša kompletný manuál postupu tzv. FODMAP konceptu, ktorý je v súčasnosti považovaný za najlepšie preskúmaný a najúčinnejší spôsob riešenia.

Autori tejto knihy s ním majú už 7–ročné skúsenosti a zdieľajú s vami všetko, čo o týchto zložitých veciach vedia.

Zoznam textových kapitol knihy: ▪ Meteorizmus a flatulencia – nepozvaná spoločnosť ▪ Dráždivé črevo – syndróm dnešnej doby ▪ Črevná mikrobiota – nový vesmír nášho vesmíru ▪ FODMAP nie je FÚDMEP ▪ FODMAP koncept AKV – Eliminačná fáza ▪ FODMAP koncept AKV – Reintrodukčná fáza ▪ FODMAP koncept AKV – Vyhodnotenie

V našej Protiprdkavej kuchárskej knihe nájdete hlavne:

- Vyše 110 nízko-FODMAP-ových receptov, ktoré pripravili a dôkladne odskúšali spoluautorky Ivana Mesárošová, MSc a Mgr. Petra Gálisová – toto je prvá kompletná slovenská Low-FODMAP kuchárska kniha!

- recepty na raňajky, polievky, šaláty, hlavné jedlá, dressingy, omáčky, nátierky a dezerty, ktoré sú nielen zdravé a chutné, ale hlavne pomáhajú riešiť syndróm dráždivého čreva (= nafukovanie, bolesti, kŕče, hnačkové a zápchové stavy)

- všetky jedlá vás inšpirujú svojou farebnou fotografiou

- recepty používajú bežne dostupné suroviny

- väčšinu jedál si pripravíte do 25 minút

- pomedzi recepty nájdete množstvo ďalších nových a zaujímavých informácií o potravinách, črevnej mikrobiote, tráviacich poruchách a diagnózach!

Táto kniha, ktorú sa chystáte kúpiť, zásadne rozširuje pôvodný obsah vydania z roku 2017 a prináša:

- kompletný manuál všetkých troch fáz FODMAP konceptu – detailne vás prevedieme na ceste hľadania a spoznania problémových potravín, ktoré sú príčinou vašich porúch trávenia

- základné informácie o fungovaní a vplyve črevnej mikrobioty na trávenie, imunitu a nervové funkcie

- podrobné vysvetlenie mechanizmu, akým FODMAP koncept funguje

„Sme krehkí, sme zraniteľní na toľkých miestach a v toľkých okamihoch života. Keď človek pochopí tieto základné informácie a uvidí aký zázrak sa skrýva za fungovaním jeho tráviaceho systému a črevného nervového systému, neverím, že s nimi bude zaobchádzať tak zle ako doteraz.“

Táto kniha vás prekvapí, poučí, zabaví a nasmeruje k lepšiemu tráveniu, imunite a zdraviu.

(Dr. Igor Bukovský)

„Pôžitok zo sústavného jedla a sústavného trávenia sa zvyčajne končí sústavnými problémami s jedlom a trávením.“

(Dr. Igor Bukovský)


Zachráňte svoje črevo a Protiprdkavá kuchárska kniha vás prekvapí, poučí, zabaví a nasmeruje k lepšiemu tráveniu, imunite a zdraviu.Knihy od autora Igor Bukovský z vydavateľstva AKV - Ambulancia klinickej výživy


Igor Bukovský - Návod na prežitie pre ženu

Igor Bukovský - Návod na prežitie pre muža

Igor Bukovský - Návod na prežitie pre bejby

Igor Bukovský - Hneď to bude!

Igor Bukovský - Hneď to bude, Anjelik

Igor Bukovský - Plán B - 30-dňový manuál zdravého chudnutia

Zachráňte svoje črevo – aj pečeň, žlčník a pankreas

Nová miniencyklopédia prírodnej liečby

Sendviče na zdravie!

(Za)chráňte svoje črevo / Protiprdkavá kuchárska kniha

Detaily o knihe:

Počet strán: 282
Väzba: pevná
Rozmer: 220 x 220 mm
Hmotnosť: 591 g
Jazyk: slovenský
Rok vydania: 2020
EAN: 9788089719143
Vydavateľstvo: AKV - Ambulancia klinickej výživy

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.