A.G. Riddle - Tajomný gén Atlantídy
A.G. Riddle - Tajomný gén Atlantídy

A.G. Riddle - Tajomný gén Atlantídy

Kód tovaru: 9788081640490
Strhujúci sci-fi triler, ktorý nebudete vedieť odložiť - A.G. Riddle - Tajomný gén Atlantídy
12,90 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena12,89 €
Doba dodania: Titul je aktuálne vypredaný
Opýtajte sa na tento produkt

A.G. Riddle - Tajomný gén Atlantídy


Strhujúci sci-fi triler, ktorý nebudete vedieť odložiť!

Tajomný gén Atlantídy je provokatívny technotriler o globálnych genetických experimentoch a pradávnych sprisahaniach a mystériách ľudskej evolúcie. Výskumná loď objavila pri pobreží Antarktídy záhadnú štruktúru pochovanú hlboko v ľadovci. Bola tam celé tisícky rokov, a nie je ľudským výtvorom. Immari si myslia, že vedia, čo to je, ale nechcú nič riskovať. Nadišiel čas, aby zrealizovali svoj veľký plán: ľudstvo sa musí buď ďalej vyvíjať, alebo v krátkom čase zahynúť.

Doktorka Kate Warnerová odišla pred štyrmi rokmi do Jakarty v Indonézii, kde sa jej podaril nečakaný objav: liek na autizmus. Alebo si to aspoň myslí. No netuší, že to, čo objavila, je v skutočnosti oveľa nebezpečnejšie. Jej výskum by mohol prepísať ľudské dejiny a naštartovať ďalšiu fázu ľudskej evolúcie.

Kate a agent David sa pustili do pretekov s časom, aby odhalili globálne sprisahanie a zistili pravdu o tajomnom géne Atlantídy... a ľudského pôvodu. Dostanú sa do vzdialených kútov sveta a do tajov svojej vlastnej minulosti. Immari sú im v pätách a nezastavia sa doslova pred ničím. Záleží im len na jedinom: nájsť gén Atlantídy a aktivovať ďalšiu fázu ľudskej evolúcie. Aj za tú cenu, že by museli zabiť 99,9 % svetovej populácie. David a Kate ich môžu zastaviť, ak dokážu jeden druhému veriť. A zostať nažive.

Detaily o knihe:

Originálny názov: The Atlantis Gene
Počet strán: 360
Väzba: pevná
Rozmer: 160 x 236 mm
Hmotnosť: 600 g
Jazyk: slovenský
EAN: 9788081640490
Rok vydania: 2015
Vydavateľstvo: Motýľ

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.