Kategórie

Vyberte autora

Chip Heath, Dan Heath - Nápad za milión_product
Chip Heath, Dan Heath - Nápad za milión

Chip Heath, Dan Heath - Nápad za milión

Kód tovaru: 9788081093388
Nápad za milión - Prečo sa niektoré nápady uchytia, kým iné rýchlo zaniknú?
12,99 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena12,89 €
Doba dodania: Titul je aktuálne vypredaný
Opýtajte sa na tento produkt

Chip Heath, Dan Heath - Nápad za milión


Prečo niektoré nápady okamžite zaujmú a iné nie? Ako je možné, že jedna reklama ľudí ovplyvní a na inú si ani nespomenú? Ako zvýšiť šancu, že sa hodnotné nápady ujmú?

V knihe Nápad za milión sa spoluautori, bratia Chip a Dan Heathovci, pokúsili nájsť odpovede na tieto otázky. Pozorným skúmaním posolstiev rôzneho druhu zistili, že tie "chytľavé" sa vyznačujú šiestimi spoločnými črtami. Svoje zistenia ilustrujú na množstve príkladov úspešných, ale i neúspešných nápadov - od reklamných kampaní a holywoodskych trhákov, cez vnútropodnikové iniciatívy zamerané na zmenu a spôsob, akým spoločnosti typu Sony formulujú svoju víziu, až po bežné životné a pracovné situácie, v ktorých je potrebné prezentovať myšlienky tak, aby sa ujali.

Kniha Nápad za milión raz a navždy zmení spôsob, akým komunikujete svoje myšlienky. Je provokatívna, zábavná, inšpirujúca a nabitá príbehmi, ktoré vám pomôžu pochopiť podstatu chytľavých nápadov.

Bez ohľadu na to, či pracujete v reklame, public relations, marketingu alebo v neziskovej organizácii, či ste manažér, novinár, lekár alebo učiteľ, všade potrebujete svoje nápady a myšlienky prezentovať tak, aby sa uchytili a úspešne zrealizovali. A táto kniha vám ukáže ako na to.

Kniha Nápad za milión, v origináli Made to Stick, sa okamžite po vydaní umiestnila na prvých miestach knižných rebríčkov The New York Times a Business Week a v rebríčku 100 najobľúbenejších titulov amazhon.com obsadila 26. priečku. Vyhlásili ju za najlepšiu knihu roka 2007 v kategórii "business books" a doteraz bola preložená do 30 jazykov.

Detaily o knihe:

Počet strán: 256
Rozmer: 155 x 225 mm
Väzba: brožovaná
Hmotnosť: 390 g
Jazyk: slovenský
EAN: 9788081093388
Rok vydania: 2017
Vydavateľstvo: EASTONE BOOKS
 
 
 
 

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.