Ivana Hospodářová - Prezentační dovednosti
Ivana Hospodářová - Prezentační dovednosti

Ivana Hospodářová - Prezentační dovednosti

Kód tovaru: 9788090396296
Vedieť verejne vystupovať a prezentovať, vedieť vyjadriť svoj ​​názor, vedieť predať to, čo viem, zapôsobiť na ostatných silou svojej argumentácie.
11,33 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena11,29 €
Doba dodania: Titul je aktuálne vypredaný
Opýtajte sa na tento produkt

Ivana Hospodářová - Prezentační dovednosti


V publikácii Prezentační dovednosti od autorky Ivana Hospodářová nájdete nielen praktický návod na prípravu účinnej prezentácie ale ďaleko viac.

Publikácia Ivana Hospodářová - Prezentační dovednosti vychádza z myšlienky, že každý dialóg, každá komunikácia s druhými ľuďmi je ovplyvňovanie - či chceme alebo nechceme, ovplyvňujeme, informujeme, presvedčujeme.

Prezentáciu preto väčšinou doprevádza diskusia, odpovede na otázky zvládanie námietok a menej príjemných situácii. Súčasťou našej prípravy je preto pripraviť sa na pravdepodobné otázky, premyslieť si, čo robiť, aby nás nezaskočila nečakaná reakcia poslucháčov alebo problematické chovanie, prípadne čo robiť, ak zlyhá technika a dostaví sa stres a tréma.

Vedieť verejne vystupovať a prezentovať, vedieť vyjadriť svoj názor, vedieť predať to, čo viem, zapôsobiť na ostatných silou svojej argumentácie.

Dnes bez týchto znalostí neobstojíte. Autorka vychádza zo svojich bohatých praktických skúseností.

Detaily o knihe:

Počet strán: 176
Rozmer: 158 x 210 x 10 mm
Hmotnosť: 252 g
Jazyk: český
EAN: 9788090396296
Rok vydania: 2007
Vydavateľstvo: ALFA
 
 

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.