Dominik Dán - Mucha_product
Dominik Dán - Mucha

Dominik Dán - Mucha

Kód tovaru: 9788080858650
Napínavý krimi príbeh zo slovenského prostredia Mucha od autora Dominik Dán.
14,95 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena14,95 €
Doba dodania: 3 - 10 pracovných dní
Opýtajte sa na tento produkt

Slovenské TOP krimi Slovenské TOP krimi Slovenské TOP krimiPríbeh knihy Dominik Dán - Mucha:


Rok po nežnej revolúcii bolo v Našom Meste založené samostatné oddelenie vrážd, ale vraždilo sa aj dovtedy, aj za socíku, aj v prechodnom období roku 1990.

Kriminalisti si odrazu museli zvykať na prídel dvadsiatich, po niektoré roky až tridsiatich prípadov a s nárastom brutality, o akom sa im zatiaľ ani nesnívalo.

Jednou z nich bola aj vražda mladého dievčaťa. Nebola dcérou žiadneho skorumpovaného politika, žiadneho multimiliónového otecka, nebola ničím zvláštna, iba obyčajné dievča. Ibaže ju jedného dňa našli pri jazere v lesoparku zavraždenú. Mladé a pekné dievča. Zaživa, teraz už nie. Niekto jej zviazal ruky za chrbtom vlastnými pančuchami, zaškrtil ju a možno aj znásilnil, ale to sa už zistiť nedalo. Telo sa už začalo rozkladať a všetky stopy zmizli.

Krauz a jeho kumpáni začínajú od nuly, ako už veľakrát predtým a veľakrát potom. Niečo im ale predsa len ostalo, malá, takmer nepostrehnuteľná stopa, ktorú po sebe zanechala mucha.

Príbeh Mucha z edície slovenské TOP krimi príbehy sa dotýka tém, akými bola amnestia a hromadné prepustenie väzňov 1990, nežná revolúcia a masoví vrahovia v Československu.


Limitovaná edícia od autora Dominik DánAudioknihy od autora Dominik Dán


Audiokniha Mucha na CD, ktorú nahovoril Marián Geišberg.

Dominik Dán a jeho tvorba:


Dominik Dán je pseudonym autora, ktorý už má na konte viac ako 20 úspešných detektívok. Knihy sú zaradené do rôznych časových období, od osemdesiatych rokov minulého storočia, po súčasnosť, v ktorých a detektívi z oddelenia vrážd riešia známe aj menej známe prípady, ktoré otriasli našim štátom.

Najnovšia kniha od autora Dominik Dán - Dáma kontra strelec

Detaily o knihe:

Počet strán: 256
Rozmer: 140 x 215 x 30 mm
Hmotnosť: 384 g
Jazyk: slovenský
EAN: 9788080858650
Rok vydania: 2009
Vydavateľstvo: Slovart

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.