Kategórie

Vyberte autora

Dominik Dán - List zo záhrobia
Dominik Dán - List zo záhrobia

Dominik Dán - List zo záhrobia

Kód tovaru: 9788055635866
Najnovšia detektívka od Dominika Dána s názvom List zo záhrobia.
Bežná cena13,95 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena11,99 €
Doba dodania: 3 - 10 dní
Opýtajte sa na tento produkt
Už je nepísané pravidlo, že slovenský autor detektívnych príbehov Dominik Dán, ktoré svoje detektívky zasadzuje do prostredia nášho hlavného mesta, ročne vydáva dve knihy. Jednu na v lete na letné prázdniny a druhú ako vianočný darček pod stromček.

Toto leto má pre milovníkov slovenskej krimi pripravenú novinku List zo záhrobia.

V roku 1990 sa začína nová éra v dejinách nášho štátu, staré socialistické štruktúry sa rúcajú, nastupuje demokracia so všetkými kladnými aj zápornými dopadmi na bežných ľudí, policajtov nevynímajúc.

VB – Verejná bezpečnosť sa pretransformovala na Policajný zbor. Ešte všaj nie je vyriešená otázka, kto ho bude tvoriť. Stanú sa zo všetkých príslušníkov zo dňa na deň policajti? Čaká funkcionárov a politicky aktívnych príslušníkov odchod do civilu? Doplatia na nové zmeny aj skúsení renomovaní kriminalisti, ako je komunista Eduard Burger, alebo ich nový režim omilostí?

Dilemu vyrieši osudové rozhodnutie novozvoleného prezidenta. Uvedie sa neuváženým, krátkozrakým činom – vyhlási širokú amnestiu. Nočné ulice Nášho Mesta sa presýtia ľudským odpadom, novodobí detektívi dostanú šancu poupratovať, dokázať spoločnosti svoju opodstatnenosť.

Všetko sa mení, nová demokratická doba prináša nové vraždy, ktoré svojou brutalitou a beštiálnosťou ďaleko prevyšujú staré socialistické. No všetko so všetkým súvisí, tieň minulosti sa vznáša nie len nad detektívmi, ale aj nad vrahmi. Na otázku, komu svitá na lepšie časy, zatiaľ nevie odpovedať nikto, všetko ukáže budúcnosť. Viac sa dozviete v očakávanej novinke List zo záhrobia od autora Dominik Dán.

Detaily o knihe:

Počet strán: 320
Väzba: Pevná s prebalom
Rozmer: 130 x 210 mm
Jazyk: slovenský
EAN: 9788055635866
Rok vydania: jún 2018
Vydavateľstvo: Slovart

 

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.