Dominik Dán - Klbko zmijí_product_product_product
Dominik Dán - Klbko zmijí
Dominik Dán - Klbko zmijí_product_product
Dominik Dán - Klbko zmijí

Dominik Dán - Klbko zmijí

Kód tovaru: 9788055647623
Dominik Dán - Klbko zmijí opäť potrápi detektívov z oddelenia vrážd.
14,95 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena12,90 €
Doba dodania: 1 - 3 dni
Opýtajte sa na tento produkt

Slovenské TOP krimi Slovenské TOP krimi Slovenské TOP krimiPríbeh knihy Dominik Dán - Klbko zmijí:


Zatknúť a usvedčiť páchateľa trestného činu vraždy je ťažká práca aj pre odborníkov z oddelenia vrážd. Do cesty sa občas postaví nedostatok použiteľných stôp z miesta činu, neochota svedkov vypovedať, neochota svedčiť na súde, ďalšie nepredvídateľné okolnosti.

Najhoršia zo všetkého je zrada z vlastných radov, tlak pokrivených nadriadených funkcionárov, ktorým vidina ľahkého zisku zatemnila mozog, vymazala elementárne princípy slušnosti a korektnosti. Tak to bolo aj v prípade dvoch vrážd, ktoré spolu zdanlivo nesúviseli.

Neznámy strelec popravil doma v posteli okresného prokurátora a o dva dni neskôr kandidáta na starostu okrajovej mestskej časti.

Korupčná aféra okolo zavraždeného prokurátora dostane jasnejšie kontúry, až keď sa detektívom podarí nájsť dobre schovanú prokurátorovu asistentku. Od jej výsluchu naberie vyšetrovanie nový smer, ktorý musia detektívi z oddelenia vrážd pred nadriadenými tajiť. Podozrenie, že im niekto zhora pozerá na prsty a snaží sa s nimi manipulovať, prerastie v istotu.

Detektív z oddelenia vrážd Richard Krauz tuší, že priamy úder na skorumpovaných papalášov im dá riadne zabrať a riešenie záhady dvoch beštiálnych vrážd bude bolestivé.


Limitovaná edícia od autora Dominik DánAudioknihy od autora Dominik DánDominik Dán a jeho tvorba:


Dominik Dán je pseudonym autora, ktorý už má na konte viac ako 20 úspešných detektívok. Knihy sú zaradené do rôznych časových období, od osemdesiatych rokov minulého storočia, po súčasnosť, v ktorých a detektívi z oddelenia vrážd riešia známe aj menej známe prípady, ktoré otriasli našim štátom.

Najnovšia kniha od autora Dominik Dán - Dáma kontra strelec

Detaily o knihe:

Počet strán: 360
Rozmer: 130 x 210 mm
Jazyk: slovenský
EAN: 9788055647623
Rok vydania: 30.7.2020
Vydavateľstvo: Slovart
 
 

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.